Auto-Rafix Złotów

Zdjęcie zastępcze
5

Auto-Rafix

Stawnica 42A, 77-400 Złotów
Pokaż na mapie
opla...
Pokaż adres e-mail
609 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Zakres usług
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
torak
miesiąc temu
Bardzo duża wiedza mechaniczna, fachowo i solidnie podchodzą do sprawy. Polecam.
zdjęcie użytkownika
Sowa7337
powyżej 3 miesięcy temu
Świetni mechanicy znający się na każdym problemie w aucie. Bardzo szybko wykryli powód usterki i jeszcze tego samego dnia go naprawili. Ceny adekwatne do usługi. Bardzo polecam, jestem zadowolony.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.