Auto Serwis Juhen Aleksandrów Łódzki

Zdjęcie zastępcze
5

Auto Serwis Juhen

Wojska Polskiego 123, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Pokaż na mapie
juhe...
Pokaż adres e-mail
503 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
Guterian31
powyżej 3 miesięcy temu
Doskonale naprawione auto. Bardzo sprawnie, solidnie i rzetelnie. Jeżdżę już kilka miesięcy i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
zdjęcie użytkownika
Emek
powyżej 3 miesięcy temu
Usterka wykryta bardzo szybko. Wszystko uzgodnione co do usługi jak i cen, które są całkiem miłym zaskoczeniem. Nie kasują jak za zboże. Bardzo dobra jakość.
zdjęcie użytkownika
lawczan
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Mika
powyżej 3 miesięcy temu
Szybka diagnoza naprawa zrobiona konkretnie. Polecam jak najbardziej.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.