5
(9)

ProCar

Franciszka Kleeberga 19 , Bielsk Podlaski 17-100
Wulkanizacja
Elektryka

Serwis zlokalizowany jest przy ul. Kleeberga, przy rondzie wyjazdowym do Białegostoku. Na prawie 4 tys. m. kw. znajduje się obszerny parking oraz budynek, w którym umiejscowionych jest siedem stanowisk obsługi pojazdów, stacja kontroli pojazdów, gdzie można przeprowadzić badania techniczne pojazdów, myjnia dla klientów serwisu, sklep oraz biuro.


W naszym serwisie można dokonać wszelkiego rodzaju napraw pojazdów samochodowych, oprócz napraw blacharskich. Dodatkowym atutem jest zatrudnienie osób z wyższym wykształceniem inżynierskim, specjalisty ds. elektryki samochodowej i elektroniki, który przy wykorzystaniu najwyższej klasy testerów do wszystkich marek samochodów może dokonać przeglądu czy napraw w tej dziedzinie. Posiadamy także urządzenia do wymiany ogumienia w pojazdach samochodowych do 3,5t w tym opon Run flat i motocyklowych. Klient, który wymienia u nas opony będzie mógł je zostawić w przechowalni do następnego sezonu. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do pomiaru i regulacji geometrii przedniego i tylnego zawieszenia. Przyrządem tym można sprawdzić prawidłowość wykonania naprawy powypadkowej. Przed sezonem letnim zapraszamy na przeglądy i naprawy układów klimatyzacji.


Serwis posiada samochody zastępcze marki Skoda Octavia. Klienci, u których naprawa pojazdów może się przedłużyć otrzymają do dyspozycji taki samochód z pełnym bakiem paliwa. Jedynym kosztem skorzystania z takiego samochodu będzie uzupełnienie zużytego paliwa.


Na miejscu jest również sklep z częściami. Można w nim kupić szeroki asortyment części zamiennych, oleje, akumulatory, itp. Dysponowanie na miejscu częściami zamiennymi znacznie skraca czas naprawy.


Do dyspozycji klientów jest także przytulne miejsce, w którym mogą mile spędzić czas oczekiwania na obsługę swego samochodu. Przy kawie czy herbacie i najnowszych wiadomościach, które lecą z ekranu telewizora, na podglądzie mogą obserwować, co w danym momencie dzieje się z jego pojazdem.
Pomimo wysokiego standardu wyposażenia serwisu
Dodaj opinię

Twoja ocena*:
Opinie o warsztacie
(9 opinii)

zdjęcie użytkownika
jakubek90210
3 miesiące temu
Polecam. Pełny profesjonalizm. Terminowość - umawiasz wizytę i naprawa zostaje wykonana w terminie. Samochód zastępczy do dyspozycji.

zdjęcie użytkownika
promir1
5 miesięcy temu
Super
Właściciel

Dziękujemy za zaufanie ! Zapraszamy ponownie.


zdjęcie użytkownika
ppv
5 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
radekmalysz
6 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
pawbow
7 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
premierbear
10 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
pietronella
10 miesięcy temu

zdjęcie użytkownika
Jarek90111
rok temu
Jestem stałym klientem. Nie miałem żadnych problemów. Wręcz jestem zaskoczony dobra obsługa.

zdjęcie użytkownika
koteceq
rok temu
Naprawy wykonane 100% perfekcyjne. Termin umówiony auto zrobione. Polecam
Informacje

85 730 22 88
procar@procarserwis.pl
procarserwis.pl
Godziny otwarciaZamknięte
Poniedziałek7:30 - 17:00
Wtorek7:30 - 17:00
Środa7:30 - 17:00
Czwartek7:30 - 17:00
Piątek7:30 - 17:00
Zakres usług
 • Serwis klimatyzacji
 • Naprawa układu hamulcowego
 • Diagnostyka
 • Regeneracja/wymiana filtra DPF
 • Naprawy elektromechaniczne
 • Naprawy mechaniczne
 • Naprawa/wymiana szyb
 • Przeglądy techniczne
 • Serwis motocykli
 • Wymiana oleju
 • Sprzedaż części motoryzacyjnych
 • Samochód zastępczy
 • Wulkanizacja