Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów Bydgoszcz: ,

4,9
Wybór użytkowników 2022, 2021, 2020

Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów

Wojska Polskiego 19, 85-171 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
adam.kielczynski...
Pokaż adres e-mail
523753...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 20:00
Umów wizytę

SKP Autotest Bydgoszcz: Stacja kontroli pojazdów na Wojska Polskiego | Yanosik Warsztaty

SKP Autotest Bydgoszcz: Stacja kontroli pojazdów

Firma powstała w 2001 roku i cieszy się zaufaniem klientów już od 20 lat. W czasie swojej działalności wykonała już badania technicznego dla wielu tysięcy pojazdów. Stacja kontroli pojazdów Bydgoszcz należy do AUTOTEST POLSKA – ogólnopolskiej sieci Stacji Kontroli Pojazdów.

Profesjonalna i doświadczona obsługa

W SKP Autotest Bydgoszcz pracują najlepsi diagności, którzy zadbają o bezpieczeństwo każdego kierowcy w swoim pojeździe. Wszyscy pracownicy SKP Bydgoszcz mają bardzo duże kwalifikacje zawodowe oraz niezbędne uprawnienia do badania pojazdów.

Każdy z pracowników posiada duże doświadczenie i ogromną wiedzę, a do tego wszystkie testy pojazdu przeprowadzi sprawnie i szybko. Jeśli tylko będziesz mieć pytania lub poszukujesz porady specjalisty, nie bój się pytać. Cały zespół SKP Autotest Bydgoszcz chętnie udzieli Ci odpowiedzi i pomoże rozwiązać Twój problem.

Doświadczona sieć AUTOTEST POLSKA

To ogólnopolska sieć Stacji Kontroli Pojazdów, w której każda placówka jest wyposażona w wysokiej klasy, niezawodny i nowoczesny sprzęt diagnostyczny. W każdej z wybranych placówek znajdziesz kanał lub podnośnik, a także urządzenia do analizy składu spalin i właściwego ustawienia świateł.

Każda stacja AUTOTEST POLSKA jest wyposażona w urządzenia do badania sprawności hamulców i amortyzatorów, a w niektórych placówkach kupisz nawet akcesoria samochodowe, takie jak wycieraczki lub gaśnice.

Usługi SKP Autotest Bydgoszczy

W bydgoskiej stacji kontroli pojazdów Autotest na Wojska Polskiego wykonasz przegląd rejestracyjny pojazdów, przegląd okresowy pojazdów do 3,5 tony oraz przegląd motocykli.

 

Specjaliści oferują również sprawdzenie geometrii układów jezdnych oraz profesjonalną usługę Auto Doktor.

Usługa Auto Doktor

To usługa dostępna dla klientów, którzy zamierzają kupić samochód lub inny pojazd. Diagności z SKP Autotest Bydgoszcz mogą sprawdzić każdy środek transportu na wiele sposobów. W ramach usługi przeprowadza się standardowe badanie techniczne i ślady ewentualnych kolizji w przeszłości. Dodatkowo można dobrać do usługi pomiar grubości lakieru na karoserii, zeskanować układy elektroniczne z użyciem zewnętrznego komputera i zmierzyć parametry geometrii wszystkich kół jezdnych w pojeździe.

Przygotuj się do badania technicznego

Zanim odwiedzisz SKP Autotest Bydgoszcz przygotuj się do badania technicznego. Sprawdź, czy w Twoim pojeździe znajduje się trójkąt ostrzegawczy i gaśnica. Zweryfikuj również poprawność działania klaksonu i świateł – zwłaszcza kierunkowskazów, drogowych, mijania, długich, wstecznych, hamulca i oświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Nie zapomnij również sprawdzić, czy poprawnie działają wycieraczki i spryskiwacze, pasy i klamry bezpieczeństwa oraz jakiej wysokości jest bieżnik – w samochodzie powinien mieć co najmniej 1,6 mm, w motocyklu 1 mm.

Następnie umów się na wizytę i wykonaj przegląd techniczny z wykwalifikowanymi specjalistami.

Opinie (70)
4,9
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik