4,8
Wybór użytkowników 2021, 2020

Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów

Wojska Polskiego 19 , 85-171 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
adam...
Pokaż adres e-mail
5237...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 16:00
Umów wizytę
Stacja Kontroli Pojazdów w Bydgoszczy należy do AUTOTEST POLSKA – ogólnopolskiej sieci Stacji Kontroli Pojazdów. Cieszymy się zaufaniem Klientów od momentu powstania firmy w 2001 r. W czasie długoletniej działalności wykonaliśmy badania techniczne tysięcy pojazdów.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Bydgoszcz czeka na Ciebie doświadczona i profesjonalna obsługa. Nasi najlepsi diagności zadbają o Twoje bezpieczeństwo w Twoim pojeździe.

Pracownicy Stacji to osoby o dużych kwalifikacjach zawodowych. Posiadają niezbędne uprawnienia do badania pojazdów. Dysponują dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą. Testy Twojego środka lokomocji przeprowadzą sprawnie i szybko. Zawsze udzielą pomocy i posłużą radą.
Opinie (38)
4,8
zdjęcie użytkownika
kaszub5533
dzień temu
Bardzo życzliwa i miła obsługa stacji kontroli pojazdów. Można zamienić słowo. Przegląd zrobiony sprawnie i fachowo.
zdjęcie użytkownika
aniakedara
18 dni temu
zdjęcie użytkownika
tuli3
21 dni temu
zdjęcie użytkownika
pedro73
miesiąc temu
szybko sprawnie profesjonalnie
Zobacz więcej komentarzy4 / 38
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.