MotorGabi Serwis i Sklep Motocyklowy Bydgoszcz: Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja, Serwis motocykli

5
Wybór użytkowników 2021

MotorGabi Serwis i Sklep Motocyklowy

Fordońska 54, 85-719 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
501602...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
motorgabi...
Pokaż adres e-mail
moto...
Pokaż adres strony

Sklep motocyklowy i serwis: Gabi Bydgoszcz Fordońska - naprawa motocykli | Warsztaty Yanosik

Sklep motocyklowy i serwis: Gabi Bydgoszcz Fordońska - naprawa motocykli

Prawdziwi pasjonaci motocykli i świata motocrossu. Z ogromną radością pomogą zadbać o motocykl, sprawdzić zawieszenie, a także podpowiedzieć, co można by w nim zmienić. Doświadczenia nabrali w sporcie żużlowym, ale życie napisało dla nich inny scenariusz, którym jest właśnie sklep motocyklowy i serwis Gabi.

Z miłości do motocykli

Sklep motocyklowy i serwis Gabi powstał nie z chęci zarobkowych, ale z pasji, którą darzymy motocykle. Chcemy pomóc naszym klientom dbać o swoje ukochane motocykle, a także własne bezpieczeństwo. Dlatego wkładamy całe serce w naszą pracę i cieszymy się, że wybieracie nasz warsztat!

W naszej ofercie znajduje się również wyposażenie dla każdego wymagającego Ridera – sprawdźcie nasz sklep i wybierzcie coś dla siebie i swojego motocykla!

Doświadczenie wprost z toru żużlowego

Nasze doświadczenie zdobyliśmy w żużlu, jednak kontuzja zmusiła nas do przerwania kariery sportowej. Chcąc dzielić się cenną wiedzą otworzyliśmy serwis i sklep motocyklowy, w którym Was przyjmujemy.

I do dziś zdarza się nam jeździć na motocrossie, na własnym torze w Wudzynie, na którym testujemy zawieszenia i silniki. Motocykle to nasza miłość.

Wykonujemy serwis zawieszenia w 90 minut!

Każdemu motocykliście, który ma problem z zawieszeniem lub zestrojeniem pomożemy w naszym serwisie motocyklowym!

Zajmiemy się rozebraniem zawieszenia, inspekcją podzespołów, wymianą uszczelniaczy pyłowych i olejowych, a także zalejemy je nowym olejem KYB.

Szczegółową wycenę usługi podajemy zawsze po rozebraniu zawieszenia i wstępnych oględzinach.

Cały proces trwa do 3 godzin.

Diagnostyka komputerowa nie ma przed nami tajemnic

Nic się przed nami nie ukryje! W naszym warsztacie mamy profesjonalne narzędzie diagnostyczne marki TEXA do przeprowadzanie diagnozy motocykla. Komputer pozwala nam na zmianę dawek wtryskiwaczy, kodowanie kluczyków, a także przeprowadzenie obsługi serwisowej oraz adaptację podzespołów i kasowanie błędów.

Wymiana opony to dla nas pestka!

To dla nas czysta przyjemność! Przyjedź na swoim motocyklu, a my wymienimy oponę z wyważeniem, bez konieczności demontażu koła z motocykla. Całość trwa zaledwie 30 minut!

Zapraszamy również na naprawę układu hamulcowego i elektryki, a także wulkanizację i wymianę oleju. W naszym sklepie również można zakupić części motoryzacyjne i liczne akcesoria dla swojego motocykla, ale również dla siebie.

W naszej ofercie znajdziecie odzież offroadową, oleje i chemię dla motocykla, akcesoria bagażowe, a także zabawki dla najmłodszych – oczywiście motocyklowe, które obudzą już w Waszych pociechach pasję do tego najlepszego środka transportu!

Opinie (28)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik