NAPRAWIMY TO - DIAGNOSTYKA, ELEKTRONIKA, ELEKTROMACHANIKA SAMOCHODOWA Dobrzewino

Zdjęcie zastępcze
5

NAPRAWIMY TO - DIAGNOSTYKA, ELEKTRONIKA, ELEKTROMACHANIKA SAMOCHODOWA

Chłopska 10,, 84-208 Dobrzewino
Pokaż na mapie
507879...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
13.04.2022

Coraz więcej warsztatów samochodowych bankrutuje?

Nikt nie ma wątpliwości, że rynek motoryzacyjny mocno się zmienił. To efekt pandemii oraz nowej postpandemicznej rzeczywistości, w której aktualnie funkcjonujemy. Zmiany nie są dla wszystkich pozytywne – zwłaszcza, że inflacja rośnie, tak jak i opłaty za prąd oraz gaz. Nie mówiąc o cenach paliwa… Cała branża motoryzacyjna odczuwa każdy z tych aspektów, a najmocniej wpływa to na warsztaty samochodowe. W kraju coraz więcej z nich zaczęło się zamykać. Sytuacji nie wspiera również odmowa resortu w kwestii podniesienia cen za przeglądy samochodowe.
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.
Artykuł
16.03.2022

Opony zimowe latem? Czy to dobry pomysł?

W Polsce nie ma regulacji w przepisach odnośnie wymiany opon na zimowe lub letnie. Nierzadko, ci kierowcy, którzy mają założone zimowe opony, a ich stan wskazuje już na mocną eksploatację, nie chcą ich wymieniać na letnie w nowym sezonie. Czy takie zachowanie jest bezpieczne?