AUTO-WITE Elbląg

Zdjęcie zastępcze
4,7

AUTO-WITE

Łęczycka 7, 82-300 Elbląg
Pokaż na mapie
jare...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 07:00 - 17:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (3)
4,7
zdjęcie użytkownika
rfn3
powyżej 3 miesięcy temu
super warsztat
zdjęcie użytkownika
mk6sport
powyżej 3 miesięcy temu
No więc szykowałem się na koszta rzędu 1200-1500zł, oddając auto o 7:15 usłyszałem "no nie wiem czy na jutro się wyrobimy, ale będziemy w kontakcie i proszę się o cenę nie martwić". Jeszcze tego samego dnia o 12:30 "dzień dobry, Pański samochód jest do odbioru. Koszt 830zł" moje zaskoczenie i wyraz twarzy? Bezcenne! Polecam bardzo 🙂
zdjęcie użytkownika
Bitttek
powyżej 3 miesięcy temu
Dobry warsztat, miła obsługa, kontakt z mechanikiem zawsze jest. Doradzi, nie naciągnie na dodatkowe koszty.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.