HG Monster Auto Detailing Gdańsk

4,8

HG Monster Auto Detailing

Trakt Świętego Wojciecha 253, 80-018 Gdańsk
Pokaż na mapie
603 889 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
info...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (4)
4,8
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.
Artykuł
02.02.2022

Olej napędowy nie lubi niskich temperatur

Okres zimowy nie jest łatwy dla silników wysokoprężnych. Olej napędowy nie lubi mroźnych temperatur. Dlaczego? Gdyż w jego składzie znajdują się węglowodory parafinowe, czyli powszechnie znana parafina, która pod wpływem niskiej temperatury zmienia swój stan z płynnego na częściowo stały. A to powoduje, że przewody paliwowe się zapychają, a silnik przestaje pracować z powodu braku paliwa.
Artykuł
02.09.2022

Jak wydłużyć trwałość używanego samochodu?

Nowoczesne samochody mogą mieć znacznie większe przebiegi niż modele z lat 90-tych, ale trzeba o to zadbać. W obliczu rosnących cen aut, problemów z produkcją oraz w świetle nowego prawa unijnego, które zablokuje od 2035 roku rejestrację aut spalinowych, ta wiedza może być bardzo cenna. Jak wydłużyć trwałość używanego samochodu? Sprawdźcie!