AUTO SERWIS Gniezno

Zdjęcie zastępcze
3,3

AUTO SERWIS

Cechowa 7, 62-200 Gniezno
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 13:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (3)
3,3
zdjęcie użytkownika
pa5iu1
3 miesiące temu
Usługa wykonana z problemami. Właściciel nie poczuwa się do odpowiedzialności za powstałe problemy. Wymiany gum na sankach zakończone pomyślnie lecz najprawdopodobniej zabrudzona została kostka prowadząca do DPF przez co wyrzucało błędy w tym check engine, sprawdź układ wydechowy i odłączyło tempomat. Z warunku że miałem blisko dopiero 3 dni później w sobotę na trasie zauważyłem źle ustawioną zbieżność( nie o dużo ale już kierownica na wprost ściąga w prawo) Z warunku że przecież każdy pracuje i
zdjęcie użytkownika
djman
powyżej 3 miesięcy temu
zawsze dobra diagnoza!
zdjęcie użytkownika
yurayrik
powyżej 3 miesięcy temu
jest dobrze i fachowo ale za to nie tanio
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.