AUTO WIST TUREK Stanisława Góra Kalwaria: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Wulkanizacja Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
3,1

AUTO WIST TUREK Stanisława

Czerska 2, 05-530 Góra Kalwaria
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
auto...
Pokaż adres e-mail
6013...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 14:00
Umów wizytę
Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku.
Ma duże doświadczenie w naprawach mechanicznych i blacharsko lakierniczych.
Specjalizuje się w likwidacji szkód komunikacyjnych oraz bezgotówkowej naprawie ( rozliczanie bezpośrednio z towarzystwami ubezpieczeniowymi)
Opinie (9)
3,1
zdjęcie użytkownika
bogdan120769
9 dni temu
zdjęcie użytkownika
sylwanty55
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
Thomson
powyżej 3 miesięcy temu
Jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawa sprawna i rzetelna. Panowie zrobili co trzeba i do dnia dzisiejszego wszystko gra.
zdjęcie użytkownika
juliankrupski1
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 9
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.