ASO Skoda - KIM Gorzów sp. z o. o. Gorzów Wielkopolski: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy

4,7
Wybór użytkowników 2021

ASO Skoda - KIM Gorzów sp. z o. o.

Olimpijska 46, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
74.ds...
Pokaż adres e-mail
957238...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi doradcy szczegółowo wytłumaczą Państwu zagadnienia związane z naprawą, pokażą wymieniane części oraz zaproszą na warsztat, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć elementy wymagające naprawy. Nasz zespół mechaników to osoby o bogatym doświadczeniu, stale podnoszące swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Volkswagen Group Polska.

W oczekiwaniu na zakończenie naprawy oferujemy Państwu pomoc w transporcie do miasta. Jeżeli chcą Państwo pozostać u nas, zapraszamy na ciepłe i zimne napoje. Można także skorzystać z darmowego Wi-Fi lub telewizora. Zapraszamy także do obejrzenia aktualnie prezentowanych w salonie najnowszych modeli marki Skoda.

Oferujemy również pomoc w likwidacji szkód powypadkowych. Nasza blacharnia i lakiernia przywróci Państwa samochód do pierwotnego wyglądu.

Chcesz umówić się na serwis?

Zadzwoń! 95 723 86 60 wew. 106
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (34)
4,7
zdjęcie użytkownika
serzyk27
5 dni temu
Drogo ale skutecznie i profesjonalnie. Nigdy nie było z niczym żadnego problemu.
Właściciel
Dziękujemy za pozytywną recenzję i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
mlakus89
miesiąc temu
Nigdy mnie nie zawiedli, mechanicy zawsze wiedzą co jest przyczyną usterki. Miło i sympatycznie.
Właściciel
Pięknie dziękujemy za bardzo miłe słowa i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
cygon93
2 miesiące temu
Bardzo miło zostałem przyjęty, auto naprawione i śmiga jak nowe. Zdecydowanie polecam.
Właściciel
Pięknie dziękujemy za miłe słowa i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
ficekA
3 miesiące temu
Super podejście i racjonalne doradztwo. Naprawa na wysokim poziomie i bez żądnych komplikacji. Polecam.
Właściciel
Pięknie dziękujemy za miłe słowa i wysoka ocenę. Pozdrawiamy
Zobacz więcej komentarzy4 / 34