ASO Skoda - KIM Gorzów sp. z o. o. Gorzów Wielkopolski: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4,7
Wybór użytkowników 2021

ASO Skoda - KIM Gorzów sp. z o. o.

Olimpijska 46, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
74.ds...
Pokaż adres e-mail
957238...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi doradcy szczegółowo wytłumaczą Państwu zagadnienia związane z naprawą, pokażą wymieniane części oraz zaproszą na warsztat, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć elementy wymagające naprawy. Nasz zespół mechaników to osoby o bogatym doświadczeniu, stale podnoszące swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Volkswagen Group Polska.

W oczekiwaniu na zakończenie naprawy oferujemy Państwu pomoc w transporcie do miasta. Jeżeli chcą Państwo pozostać u nas, zapraszamy na ciepłe i zimne napoje. Można także skorzystać z darmowego Wi-Fi lub telewizora. Zapraszamy także do obejrzenia aktualnie prezentowanych w salonie najnowszych modeli marki Skoda.

Oferujemy również pomoc w likwidacji szkód powypadkowych. Nasza blacharnia i lakiernia przywróci Państwa samochód do pierwotnego wyglądu.

Chcesz umówić się na serwis?

Zadzwoń! 95 723 86 60 wew. 106
Obsługiwane marki samochodów
Opinie (39)
4,7
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik