ASO Volkswagen Gorzów - KIM Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy, Pomoc drogowa 24h

5
Wybór użytkowników 2021

ASO Volkswagen Gorzów - KIM Sp. z o.o.

Myśliborska 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
79.d...
Pokaż adres e-mail
9573...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi doradcy szczegółowo wytłumaczą Państwu zagadnienia związane z naprawą, pokażą wymieniane części oraz zaproszą na warsztat, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć elementy wymagające naprawy. Nasz zespół mechaników to osoby o bogatym doświadczeniu, stale podnoszące swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Volkswagen Group Polska.

W oczekiwaniu na zakończenie naprawy oferujemy Państwu pomoc w transporcie do miasta. Jeżeli chcą Państwo pozostać u nas, zapraszamy na ciepłe i zimne napoje. Można także skorzystać z darmowego Wi-Fi lub telewizora. Zapraszamy także do obejrzenia aktualnie prezentowanych w salonie najnowszych modeli marki Volkswagen.

Oferujemy również pomoc w likwidacji szkód powypadkowych. Nasza blacharnia i lakiernia przywróci Państwa samochód do pierwotnego wyglądu.

Chcesz umówić się na serwis?

Zadzwoń! 95 733 65 90 wew. 104
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (14)
5
zdjęcie użytkownika
galwa
18 dni temu
Bardzo duża wiedza mechaniczna, nic im nigdy nie umknęło. Rzetelna i profesjonalna naprawa. Polecam.
Właściciel
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
Marek5784
2 miesiące temu
Najlepszy serwis, z każdą usterką tylko tutaj. Polecam
Właściciel
Panie Marku, pięknie dziękujemy za bardzo miłe słowa i serdecznie pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
syniec739
3 miesiące temu
Profesjonalne podejście do klienta. Szybka diagnoza i weryfikacja zakresu prac. Usługa wykonana fachowo i z największą starannością.
Właściciel
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
zdjęcie użytkownika
turczyn
3 miesiące temu
Serwis zna się na rzeczy, z niczym nie było problemów. Wyjaśnią i wszystko dokładnie omówią. Polecam.
Właściciel
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wysoką ocenę. Pozdrawiamy
Zobacz więcej komentarzy4 / 14