CARMAX Auto Serwis Kielce: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Wymiana oleju Holowanie Wulkanizacja Odbiór samochodu od klienta

4,4
Wybór użytkowników 2020

CARMAX Auto Serwis

Rolna 8, 25-419 Kielce
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
carm...
Pokaż adres e-mail
796 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
CARMAX Auto Serwis
Jesteśmy zespółem młodych ludzi z pasją do motoryzacji i chęcią do pomocy
w każdym motoryzacyjnym problemie.
Zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową.
Naprawiamy kompleksowo: zawieszenia, hamulce, układy kierownicze oraz wszystkie inne podzespoły auta. Specjalizujemy się w precyzyjnym ustawianiu zbieżności kół za pomocą najnowocześniejszego urządzenia do obrazowania 3D oraz kompleksową obsługą serwisową klimatyzacji samochodowej oraz generalnymi remontami silników większości marek.

Wykonujemy:
- naprawy zawieszenia, układu kierowniczego i hamulców,
- naprawy i generalne remonty silników, układów napędowych, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła itp.
- kompleksowa obsługa i naprawy układu klimatyzacji samochodowej.
- komputerowe precyzyjne ustawienie zbieżności kół i geometrii 3D z wydrukiem.
- kontrola stanu technicznego
- przegląd przed-zakupowy auta.
Opinie (20)
4,4
zdjęcie użytkownika
eprawnik
16 dni temu
zdjęcie użytkownika
tadyslsw
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
aga3c13
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
tomek726353
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 20
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.