Mitsubishi Auto Krak Jan Wójcik Kraków: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Przeglądy techniczne Serwis i montaż instalacji gazowych Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Holowanie Sprzedaż aut używanych Samochód zastępczy

4,9

Mitsubishi Auto Krak Jan Wójcik

Jasnogórska 105, 31-358 Kraków
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
salo...
Pokaż adres e-mail
12 3...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 19:00
Umów wizytę
Jesteśmy specjalistami sprzedaży samochodów japońskiej firmy Mitsubishi Motors. Zajmujemy się także ich serwisowaniem, badaniami diagnostycznymi i doposażeniem. Prowadzimy autoryzowany serwis pojazdów oraz sklep zaopatrzony w części samochodowe i akcesoria. Prowadzimy również sprzedaż kredytów, leasingów i ubezpieczeń.
Opinie (8)
4,9
zdjęcie użytkownika
rydyg
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
humungus
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
areko11111
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
pawel760j
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!