Compet ARKOZLAK Lisi Ogon: , , , ,

5

Compet ARKOZLAK

Usługowa 7, 86-065 Lisi Ogon
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
bok...
Pokaż adres e-mail
525065...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę

Blacharz samochodowy Bydgoszcz: Compet Arkozlak | Yanosik Warsztaty


Compet Arkozlak Bydgoszcz: Blacharz samochodowy


Firma ARKOZLAK działa już z ponad 27 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Do sieci Compet dołączyła 5 lat temu i od tego czasu mocno rozwinęła swój wachlarz usług.


Wieloletnie doświadczenie w lakiernictwie


Początki ARKOZLAK zaczęły się w Trzeciewnicy, w której realizowane były usługi lakiernicze oraz holowania. Od 2019 roku, po uzyskaniu pełnej autoryzacji od sieci Compet, firma oferuje również likwidację szkód komunikacyjnych, naprawy nadwozi oraz lakierowanie pojazdów.

Wszystkie usługi są nadzorowane i monitorowane przez sieć Compet, dlatego też najwyższy poziom jakości to standard Compet Arkozlak Bydgoszcz.


Najlepszy blacharz samochodowy Bydgoszczy


Jeśli szukasz specjalistów, którzy z najwyższą dbałością o każdy detal zajmą się lakierowaniem Twojego pojazdu, to dobrze trafiłeś. Blacharz lakiernik Bydgoszcz? To właśnie Compet Arkozlak. Zajmą się każdą rysą, otarciem, uszkodzonymi elementami i karoserią wszystkich pojazdów.

Dodatkowo chętnie podejmą się kompleksowej i sprawnej likwidacji szkód z AC i OC sprawcy, naprawą nadwozi, pomocą drogową w trybie 24/7 oraz bezgotówkowym rozliczeniem bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.


Jeśli martwisz się o to, czy otrzymasz pojazd zastępczy na czas naprawy, to wiedz, że Compet Arkozlak udostępni Ci go w razie potrzeby.

Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik