Autoryzowany Serwis Fiat - MGT Tataj Dymek Łowicz

Zdjęcie zastępcze
4,8

Autoryzowany Serwis Fiat - MGT Tataj Dymek

Bolimowska 75, 99-400 Łowicz
Pokaż na mapie
f754...
Pokaż adres e-mail
4688...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4,8
zdjęcie użytkownika
zlak
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
okruch309
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobrzy specjaliści. zawsze mają trafną diagnozę i najlepsze wykonanie roboty. Rzetelnie uczciwie i nawet nie drogo.
zdjęcie użytkownika
Filo
powyżej 3 miesięcy temu
Każdy problem w aucie rozwiązywany jest bardzo sprawnie i profesjonalnie. Miły i bardzo uprzejmy personel. Polecam bez żadnego zastanowienia.
zdjęcie użytkownika
Gierek
powyżej 3 miesięcy temu
Kontakt telefoniczny mógłby być bardziej sprawny. Jeśli chodzi o serwis to mogę powiedzieć że naprawa wykonana szybko i solidnie.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.