FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA JACEK KOCEMBA Łowicz: Stacje kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
5

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA JACEK KOCEMBA

Tuszewska 41, 99-400 Łowicz
Pokaż na mapie
Koce...
Pokaż adres e-mail
5022...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Opinie (4)
5
zdjęcie użytkownika
tukan95
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
u16
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Tobio8811
powyżej 3 miesięcy temu
Jestem bardzo zadowolony z efektu wykonania przez nich pracy. Dużo nie skasowali a mają naprawdę dobrą jakość. Serdecznie polecam.
zdjęcie użytkownika
Aron68
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo miło jestem zaskoczony cenami. Jakość pracy bardzo dobra. Wszystko perfekcyjnie zrobione. Bardzo dużo usług w jednym miejscu. Świetna sprawa.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.