Autoryzowany Serwis Renault - Nazaruk Service Lublin: Autoryzowany Serwis Samochodowy

Zdjęcie zastępcze
4,5
Wybór użytkowników 2020

Autoryzowany Serwis Renault - Nazaruk Service

Abramowicka 45, 20-442 Lublin
Pokaż na mapie
salo...
Pokaż adres e-mail
81 7...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (23)
4,5
zdjęcie użytkownika
dreykiuvp
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
fatcoach
powyżej 3 miesięcy temu
Serwis wykonany wzorowo, zgłoszone usterki w ramach gwarancji naprawione bez problemu i to w ciągu niecałych 6h. Serwis też przekazał rzeczy, które należy zrobić w przyszłości, aby uniknąć poważnych napraw i kosztów. Cenowo też okej, jak na ASO to nawet tanio. Super miłą niespodzianką było czyste auto (na zewnątrz i w środku) po naprawie. Aż się chce przyjeżdżać 500km z Poznania na Abramowicką. :)
zdjęcie użytkownika
pok3
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
oooomz
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 23
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!