Jaro Serwis Lublin: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych

5

Jaro Serwis

Choiny 57 a, 20-816 Lublin
Pokaż na mapie
jaro...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
7912...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Warsztat samochodowy oferuje kompleksową naprawę aut osobowych, wymianę opon, serwis klimatyzacji, wymianę olejów i filtrów.
Zakres usług
Cennik usług
Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
50,00 zł Umów wizytę
Wypełnienie układu klimatyzacji azotem i wyszukanie nieszczelności
Diagnostyka komputerowa
50,00 zł Umów wizytę
Podłączenie komputera diagnostycznego, odczyt i kasowanie błędów
Obsługiwane marki samochodów
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
marcin0203
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
dunczyk11
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
karol1991
2 miesiące temu
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.