PROFIAUTO SERWIS POINT Luzino: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Wymiana oleju, Holowanie, Wulkanizacja, Odbiór samochodu od klienta

Zdjęcie zastępcze
4,9

PROFIAUTO SERWIS POINT

Wilczka 35, 84-242 Luzino
Pokaż na mapie
+48 694190...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 18:00
Umów wizytę
adam18048...
Pokaż adres e-mail
Opinie (12)
4,9
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
07.02.2022

Rzetelny warsztat? Znajdziesz go w sieci!

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze motoryzacji. Oberwało się również mechanikom, którzy w pierwszej fali spotkali się z ogromnym zainteresowaniem klientów chcących nadrobić zaległości i wykonać odkładane naprawy, a w następnych borykali się z oskarżeniami o brak rzetelności, pośpiech i doliczanie covidowych opłat do rachunków z warsztatu. Szukanie rzetelnego warsztatu szybko przeniosło się w sferę Internetu i zaczęło zyskiwać popularność. Skąd ten fenomen? Eksperci z Yanosik Warsztaty tłumaczą!
Artykuł
09.11.2022

Czy diesel powinien „kopcić” czarnym dymem?

Przyjęło się, że diesel kopci czarnym dymem i jest to normalne. Nic bardziej mylnego. Niektóre starsze konstrukcje owszem mogą dymić mocniej, ale te nowsze w takiej sytuacji mogą wykazywać usterkę wymagającą pilnej ingerencji mechanika! Jakie są powody kopcenia czarnym dymem w samochodzie z silnikiem diesla? Sprawdźcie!
Artykuł
03.09.2021

Czy warsztat ma prawo do zatrzymania auta, gdy nie zapłacisz za usługę?

Oddając samochód do naprawy w warsztacie zawieramy z nim umowę o dzieło. W takiej sytuacji warsztat zobowiązuje się do naprawienia pojazdu, a klient do zapłaty wynagrodzenia. Co ważne – dla specjalistów nie ma znaczenia, czy te środki pochodzą z kieszeni klienta, czy też t ubezpieczenia. Jednak, czy w momencie, w którym nie zapłacimy za usługę, warsztat może zatrzymać nasze auto? Eksperci z Yanosik Warsztaty wyjaśniają.