Q-Service Castrol Wulkan-Serwis Nowy Tomyśl: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Mechanicy, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja, Serwis samochodów ciężarowych, Odbiór samochodu od klienta

5
Wybór użytkowników 2021

Q-Service Castrol Wulkan-Serwis

Wiklinowa 15, 64-300 Nowy Tomyśl
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
warsztat...
Pokaż adres e-mail
614 424 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz naczep i przyczep w szerokim zakresie usług. Mechanika, elektromechanika, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji oraz opon to tylko niektóre z naszych profesji. Pracownicy posiadają stosowne szkolenia i certyfikaty do wykonywania wymienionych usług. W 2017 roku przystąpiliśmy do sieci serwisów samochodowych Q-SERVICE w celu podniesienia jakości usług. Zaplecze magazynowe i współpraca z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi pozwala zaproponować Wam drodzy klienci wysokiej jakości części zamienne w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 14. Infolinia: 61 442 40 22 wew. 22, Doradcy serwisowi: 518-161-089 i 518-161-106. Zapraszamy.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (22)
5
zdjęcie użytkownika
krzysnt
19 dni temu
Kilkukrotnie byłem za każdym razem naprawa ok
zdjęcie użytkownika
grel729
miesiąc temu
Doświadczeni pracownicy, fachowo i skutecznie zawsze wykonują swoja pracę.
zdjęcie użytkownika
szczupryk
2 miesiące temu
Wysoki poziom usług, skuteczni i zawsze profesjonalni. Osobiście polecam.
zdjęcie użytkownika
Adnoh48
3 miesiące temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 22