Mr.Fox Luxury Automotive Center Opatówek: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Chiptuning silnika, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta, Myjnia, Auto detailing, Naprawa audio, Zabezpieczenia aut

zdjęcie przedstawiające Mr.Fox Luxury Automotive Center
4,9
Wybór użytkowników 2023, 2022

Mr.Fox Luxury Automotive Center

Tłokinia Kościelna Ul.Kaliska 25 , 62-860 Opatówek
Tłokinia Kościelna Ul.Kaliska 25, 62-860 Opatówek
Pokaż na mapie
627529...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
Mr Fox to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo doskonale przeszkolony , pełny pasji i zaangażowania personel , który z radością pomoże w spełnieniu każdych oczekiwań o doskonałym samochodzie. W naszej ofercie znajduje się : - Serwis samochodów objętych gwarancją producenta oraz tych już po. - Tuning mechaniczny i stylistyczny - Studio detailingowe - Pomoc drogowa w przypadku nagłych awarii na drodze Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy MTM Mayer oraz Keyvany w Polsce. Nasze studio detailingowe to akredytowane i jedyne w obrębie 70km studio Tevo Ceramic Coating Nasz serwis specjalizuje się w markach : Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Cupra, Vw, Land rover, Mercedes Benz, BMW, Ferrari, Rolls Royce, Tesla. Zapraszamy!
Cennik usług
Serwis samochodowy
0,00 zł Umów wizytę
Jeżeli zależy Ci na wyjątkowym podejściu do samochodu, gdzie zarówno samochód jak i Ty zostaniecie potraktowani z należytym szacunkiem, to trafiłeś w
Studio detailingowe
0,00 zł Umów wizytę
Jeżeli samochód to dla Ciebie coś więcej niż tylko środek transportu, to doskonale trafiłeś! Dla nas każde auto jest wyjątkowe.
Tuning
0,00 zł Umów wizytę
Nasz zespół to gwarancja satysfakcji z każdego projektu. Indywidualny i spersonalizowany to synonimy, które idealnie wyrażają pasję naszej firmy.
Opinie (39)
4,9
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku