BOSCH SERWIS Ostrów Wielkopolski: Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Chiptuning silnika, Elektryka samochodowa, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Holowanie, Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
4,6

BOSCH SERWIS

Krotoszyńska 97, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Pokaż na mapie
maci...
Pokaż adres strony
maciejewscy...
Pokaż adres e-mail
+48 62 735 50...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 07:00 - 17:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (5)
4,6
zdjęcie użytkownika
sionekosw
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Darel
powyżej 3 miesięcy temu
Jakość usług na najwyższym poziomie. Mechanicy z wiedzą i doświadczeniem, aż miło się oddaje tutaj auto bo wiesz że zawsze będzie dobrze zdiagnozowane i zrobione. Polecam.
zdjęcie użytkownika
Trebon
powyżej 3 miesięcy temu
Ludzie którzy naprawdę wiedzą co robia :)
zdjęcie użytkownika
skwozebi
powyżej 3 miesięcy temu
Warsztat godny polecenia. Pracownicy znajacy się na rzeczy, solidnie podchodzą do swojej pracy
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Blog
Artykuł
29.11.2021

Te nawyki kierowców niszczą ich samochody. Nie uwierzysz, ale też możesz je mieć

Na stan samochodu wpływa sposób w jaki nim jeździmy. Nie chcąc uszkodzić pojazdu, by nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawą usterek, lepiej wystrzegać się kilku nawyków, które mogą skutecznie skrócić szczęśliwe życie naszego auta. Jakie grzechy kierowców doprowadzają do uszkodzenia samochodów i jak im zapobiec? Pytamy eksperta z Yanosik Warsztaty.
Artykuł
11.10.2021

Opony przyszłości – imponują czy przerażają? Sprawdzamy!

Rozwój sektora motoryzacyjnego wpłynął również na obszar oponiarski. Wśród producentów pojawiło się wiele pomysłów na unowocześnienie opon, a inżynierowie z całego świata wręcz prześcigają się w projektowaniu nowych technologii. Opony inteligentne, drukowane w 3D, pozbawione powietrza – jakie będą nowoczesne opony? Czy znajdzie się ktoś, kto z nich chętnie skorzysta?
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.