Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Wójcik Ostrzeszów: Stacja kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
4,6

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Wójcik

Powstańców Wielkopolskich 37a, 63-500 Ostrzeszów
Pokaż na mapie
627304...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (9)
4,6
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
18.05.2022

Jakie są przyczyny większego zużycia paliwa?

Obecne ceny paliwa smucą każdego kierowcę. Nic nie zapowiada tego, żeby miały spaść, a zmotoryzowani Polacy nawet już drżą w obawie przed końcem lipca, gdy tarcza antyinflacyjna przestanie obowiązywać, a ceny znów pójdą w górę. Chcąc zaoszczędzić na paliwie szukamy przyczyn jego szybszego zużycia. Niektóre z nich mogą być naprawdę błahe, a po ich wyeliminowaniu, spalanie znacznie spadnie. Sprawdźcie, jakie są przyczyny większego zużycia paliwa.
Artykuł
07.02.2022

Rzetelny warsztat? Znajdziesz go w sieci!

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze motoryzacji. Oberwało się również mechanikom, którzy w pierwszej fali spotkali się z ogromnym zainteresowaniem klientów chcących nadrobić zaległości i wykonać odkładane naprawy, a w następnych borykali się z oskarżeniami o brak rzetelności, pośpiech i doliczanie covidowych opłat do rachunków z warsztatu. Szukanie rzetelnego warsztatu szybko przeniosło się w sferę Internetu i zaczęło zyskiwać popularność. Skąd ten fenomen? Eksperci z Yanosik Warsztaty tłumaczą!
Artykuł
30.12.2022

Yanosik i Policja łączą siły w akcji „Myśl trzeźwo”

Kolejna edycja akcji dla kierowców „Myśl trzeźwo” rozpocznie się już 30 grudnia i potrwa do 15 stycznia. Jej celem jest uświadamianie kierowców w zakresie trzeźwości i prowadzenia samochodu. Yanosik przygotował specjalny quiz dla zmotoryzowanych, w którym będą mogli sprawdzić swoją wiedzę!