Japan Garage Poznań: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju

4,5

Japan Garage

Romana Maya 1, 61-371 Poznań
Pokaż na mapie
face...
Pokaż adres strony
biuro...
Pokaż adres e-mail
+48 530 660 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:30 - 18:00
Umów wizytę
Naszym celem nie jest wyłącznie naprawa usterek w Twoim aucie, lecz także zapobieganie ich powstawaniu poprzez uświadamianie naszych Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji samochodu. Takie podejście do tematu zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu. W JAPAN GARAGE POZNAŃ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a informacje przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (11)
4,5
zdjęcie użytkownika
wariat
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko, uczciwie i w przystępnej cenie. Polecam! TT
zdjęcie użytkownika
lukas448
powyżej 3 miesięcy temu
Pełna profeska, dobre ceny, dogodne terminy, tak trzymać
zdjęcie użytkownika
ninjago
powyżej 3 miesięcy temu
Serdecznie polecam, w końcu moje auto odzyskało życie. Poprawiali po innych mechanikach którzy bardziej przekombinowali i popsuli moje auto. Tutaj wszystko udało się doprowadzić do porządku.
zdjęcie użytkownika
Daniello
powyżej 3 miesięcy temu
Może nie najtaniej, ale przynajmniej dobrze. Panowie idealnie zajęli się moim autkiem, zrobili to o co prosiłem. Dosyć dobre terminy. Z czystym sumieniem polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 11