AZET Pruszcz Gdański

Zdjęcie zastępcze
4,8

AZET

Feliksa Nowowiejskiego 22b, 83-000 Pruszcz Gdański
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
azet...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,8
zdjęcie użytkownika
andrzej1022
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
dishen
powyżej 3 miesięcy temu
Mechanika pojazdowa na bardzo wysokim poziomie. Termin, cena, czas naprawy, wszystko zgodnie z planem. polecam jak najbardziej
zdjęcie użytkownika
ramekupla
powyżej 3 miesięcy temu
Zostawilem samochod z drobna usterka i mechanik ogarnął się w niecałą godzinę. cena bardo fajna. do polecenia
zdjęcie użytkownika
pleikol
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobry kontakt z klientem. Rzetelnie wykonane usługi za odpowiednią ceną, jeżeli chodzi o telefony, proszę się nie obrażać że wyżej wymieniony nie odbiera bo zwyczajnie ma za duzo roboty
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.