Warsztat samochodowy Pruszcz Gdański

Zdjęcie zastępcze
4,1

Warsztat samochodowy

Grunwaldzka 111, 83-000 Pruszcz Gdański
Pokaż na mapie
+48 586822...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
daleckiautoserwis...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (27)
4,1
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!
Artykuł
15.12.2021

Wiemy, że tego nie lubicie, dlatego podpowiadamy - jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto

Zimą temperatura spada, a ciśnienie kierowców wzrasta. Nie tylko dlatego, że warunki na drogach są znacznie trudniejsze, ale również przez to, że gdy tylko zrobi się chłodniej i popada deszcz lub śnieg, to będzie ich czekało skrobanie odśnieżanie auta. A to nie należy do przyjemnych czynności, zwłaszcza gdy się spieszymy rano. Jeśli jednak tego nie zrobicie, to ryzykujecie otrzymaniem mandatu w kwocie nawet do 500 zł! Jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto? Podpowiadamy!
Artykuł
08.08.2022

Jak pozbyć się plam po słodyczach w aucie?

Lato to czas obfitujący w pyszne, sezonowe, słodycze. Wiedzą o tym zwłaszcza rodzice, których dzieci na każdym wakacyjnym wyjeździe chcą spróbować lokalnych przysmaków. Gofry, lizaki, owoce, pączki, churrosy i wiele innych słodkich przekąsek jest również dojadanych w aucie, co kończy się ubrudzoną tapicerką. Jak usunąć plamy po słodyczach w samochodzie?