Fawo Car Ruda Śląska

Zdjęcie zastępcze
4,6
Wybór użytkowników 2020

Fawo Car

Młyńska 31, 41-706 Ruda Śląska
Pokaż na mapie
face...
Pokaż adres strony
opel...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 17:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (23)
4,6
zdjęcie użytkownika
chrisczor
miesiąc temu
super
zdjęcie użytkownika
ragor
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
prymson
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
lyjo77
3 miesiące temu
Nic tylko złodzieje oraz pseudomechanik,ten warsztat powinien być już dawno zamknięty bo to pseudomechanik złodzieje,mają dziuple z tyłu warsztatów na garażach.Klientą wmawiają że na przykład wymienili olej itp a tak naprawdę to nic nie wymienili i klienci jeszcze im za to płacą.Ja przyjechałem z samochodem bo mi się przestrzegał i nawet kupiłem sam termostat żeby mi wymienili,to nic mi nie zrobili w samochodzie tylko mi podmienili części zamienne bo mieli taki sam samochód jak ja.
Zobacz więcej komentarzy4 / 23
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.