SZYMCAR Electronics Rybaki: Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Serwis i montaż instalacji gazowych, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Naprawa audio, Zabezpieczenia aut

5

SZYMCAR Electronics

ul. Spacerowa 12, 83-315 Rybaki
Pokaż na mapie
602433...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
Warsztat zajmujący się głównie montażem i serwisem instalacji LPG. Ponadto wszelką naprawą elektryki i elektroniki w samochodach. Prowadzimy również sklep detaliczny , w którym znajdziecie sporo gadżetów do samochody od oświetlenia LED , Xenon , rejestratory trasy , CAR Audio multimedia . Istnieje oczywiście możliwość montażu na Naszym warsztacie. Zapraszamy
Cennik usług
Diagnostyka komputerowa
50,00 zł Umów wizytę
Podłączenie komputera diagnostycznego, odczyt i kasowanie błędów
Opinie (2)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
18.03.2022

Zdradzamy 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które zagrażają warsztatom samochodowym

Nowe technologie mogą naprawdę mocno zrewolucjonizować branżę napraw samochodowych. Obserwujemy już od dawna, jak wpływają na sposób budowy pojazdów, ich zasilania oraz właśnie naprawę. W jaki sposób warsztaty samochodowe mogą zareagować na zmieniające się potrzeby klientów, którzy są właścicielami nowoczesnych aut? Naprawa takich pojazdów wymaga również dużych inwestycji w odpowiednio innowacyjne narzędzia. Niektóre warsztaty mogą sobie z tym nie poradzić. Poznajcie 8 trendów w branży motoryzacyjnej, które utrudniają pracę mechanikom.
Artykuł
23.01.2023

Nagrzewnica i dmuchawa kabinowa – najczęstsze usterki

Położenie tych elementów w samochodzie jest dość problematyczne. Są one umieszczone dość ciasno pod deską rozdzielczą, co powoduje trudniejszy dostęp, a to z kolei częste pomijanie ich w serwisie. Niemniej mają one kluczowe znaczenie dla wydajności układu klimatyzacji, komfortu i bezpieczeństwa.
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!