PHU MECHANIKA POJAZDOWA Miłkowice: Serwis klimatyzacji samochodowej, Elektryka samochodowa

Zdjęcie zastępcze
4,9

PHU MECHANIKA POJAZDOWA

Rzeszotary ul. Wiejska 51, 59-222 Miłkowice
Pokaż na mapie
+48 607 243 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 09:00 - 14:00
Umów wizytę
dp_krupa...
Pokaż adres e-mail
dota...
Pokaż adres strony
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (8)
4,9
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
08.04.2022

Dlaczego musisz kontrolować czujniki ABS?

Czujnik ABS monitoruje prędkość i obrót koła, co pozwala na zoptymalizowanie układu odpowiadającego za kontrolę hamowania i przyczepności. Czujnik ABS jest głównym elementem układu hamulcowego. Dane, które przesyła nieustannie do sterownika, zwiększają bezpieczeństwo jazdy i pozwalają na jak najszybsze i najbezpieczniejsze zatrzymanie pojazdu. Jak o nie dbać? Sprawdź!
Artykuł
12.07.2021

Przygotuj samochód na wakacyjny wyjazd!

Wyjazd na wakacje własnym samochodem to ogromny komfort. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ponieważ bycie niezależnym od rozkładu jazdy różnych środków transportu, a także zachowanie możliwości swobodnego poruszania się w trakcie wakacji, to dla nich główne argumenty. Do tego dochodzi również bezpieczeństwo. Chcąc o nie zadbać w najwyższym stopniu, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz samochodów na wakacyjny wyjazd. Co jest najważniejsze?
Artykuł
15.12.2021

Wiemy, że tego nie lubicie, dlatego podpowiadamy - jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto

Zimą temperatura spada, a ciśnienie kierowców wzrasta. Nie tylko dlatego, że warunki na drogach są znacznie trudniejsze, ale również przez to, że gdy tylko zrobi się chłodniej i popada deszcz lub śnieg, to będzie ich czekało skrobanie odśnieżanie auta. A to nie należy do przyjemnych czynności, zwłaszcza gdy się spieszymy rano. Jeśli jednak tego nie zrobicie, to ryzykujecie otrzymaniem mandatu w kwocie nawet do 500 zł! Jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto? Podpowiadamy!