GALEM OSOBOWE / TIR 24h naprawa warsztat samochodowy Rzeszów: , , , , , , , , , , , , ,

Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
07.02.2022

Rzetelny warsztat? Znajdziesz go w sieci!

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze motoryzacji. Oberwało się również mechanikom, którzy w pierwszej fali spotkali się z ogromnym zainteresowaniem klientów chcących nadrobić zaległości i wykonać odkładane naprawy, a w następnych borykali się z oskarżeniami o brak rzetelności, pośpiech i doliczanie covidowych opłat do rachunków z warsztatu. Szukanie rzetelnego warsztatu szybko przeniosło się w sferę Internetu i zaczęło zyskiwać popularność. Skąd ten fenomen? Eksperci z Yanosik Warsztaty tłumaczą!
Artykuł
27.08.2021

Lepiej pomyśl już o jesieni i przygotuj swój samochód. Sprawdź naszą listę zadań

Jesień zbliża się coraz większymi krokami, a więc czas już rozpocząć przygotowania swojego samochodu do tej wymagającej pory roku. Ulewne deszcze, przymrozki, mgła – jesień potrafi zaskoczyć większość kierowców, dlatego bardzo ważnym jest, by tego uniknąć i być odpowiednio przygotowanym na różne scenariusze. Sprawdź naszą listę zadań, które musisz zrobić przed jesienią dla swojego auta.
Artykuł
09.05.2022

Zdradzamy zasadę 5 minut klimatyzacji. Poprawi Wasz komfort w aucie

Na zewnątrz coraz cieplej, a co za tym idzie – klimatyzacja w Waszych autach będzie używana znacznie częściej. Zanim ją włączycie, poznajcie zasadę 5 minut klimatyzacji, która nie tylko poprawi Wasz komfort w podróży, ale również pozwoli uniknąć przeziębienia czy nieprzyjemnego zapachu. O co chodzi?