ProfiAuto Serwis Polsab Sieniawa

Zdjęcie zastępcze
5

ProfiAuto Serwis Polsab

Długa 87, 38-480 Sieniawa
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
blejk73...
Pokaż adres e-mail
+48600302...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
20.06.2022

Akumulator latem nie daje rady? Sprawdź, jak o niego zadbać!

Wysokie temperatury w okresie letnim mogą mieć niekorzystny wpływ na kondycję akumulatora, który często bywa zapomniany przez kierowców. Nie sprawdzanie jego kondycji regularnie może doprowadzić do niechcianych zdarzeń w trakcie wakacyjnych podróży, a to skutecznie może zepsuć cały plan urlopu. Jak dbać o akumulator? Sprawdźcie kilka prostych wskazówek, które dla Was przygotowaliśmy!
Artykuł
18.05.2022

Jakie są przyczyny większego zużycia paliwa?

Obecne ceny paliwa smucą każdego kierowcę. Nic nie zapowiada tego, żeby miały spaść, a zmotoryzowani Polacy nawet już drżą w obawie przed końcem lipca, gdy tarcza antyinflacyjna przestanie obowiązywać, a ceny znów pójdą w górę. Chcąc zaoszczędzić na paliwie szukamy przyczyn jego szybszego zużycia. Niektóre z nich mogą być naprawdę błahe, a po ich wyeliminowaniu, spalanie znacznie spadnie. Sprawdźcie, jakie są przyczyny większego zużycia paliwa.
Artykuł
01.12.2021

Czy wiesz, jak może Cię oszukać mechanik? Na te rzeczy zwróć uwagę!

Niestety wciąż zdarza się spotkać w warsztacie samochodowym nieuczciwego mechanika, który dla własnych korzyści spróbuje oszukać klienta. Wymieni części na używane, wybierze olej, który odpowiada jego wymaganiom lub naciągnie na naprawę, która nie jest potrzebna. Czarne owce wśród mechaników wciąż się zdarzają, dlatego sprawdź jakie sytuacje powinny zapalić Ci żółte światło w głowie.