DŻEDSERVICE Smardzew: Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Holowanie

Zdjęcie zastępcze
5

DŻEDSERVICE

Józefów 15, 95-002 Smardzew
Pokaż na mapie
+48 600 993 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
thai76
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo mila, pomocna i rzetelna obsługa. Wszystko w najlepszym porządku. Najważniejsze że auto śmiga jak trzeba bez żadnych problemów.
zdjęcie użytkownika
krajek
powyżej 3 miesięcy temu
Super wykonana robota. Wszystko zostało mi przedstawione. Części do wglądu lub jeśli ktoś chce to do zabrania. Jakość bardzo dobra jak i ceny. Polecam.
zdjęcie użytkownika
domar
powyżej 3 miesięcy temu
Fachowa i profesjonalna naprawa. Nigdy nie wracałem na żadną poprawkę a to o czymś świadczy. Są jak dla mnie najlepsi. Polecam