Pomoc drogowa Czarnków, Dolny holowanie Czarnków: Holowanie, Odbiór samochodu od klienta

5

Pomoc drogowa Czarnków, Dolny holowanie

Jana Pawła II 27, 64-700 Czarnków
Pokaż na mapie
Www....
Pokaż adres strony
adbygg25...
Pokaż adres e-mail
785022...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 24h
Umów wizytę
Pomoc Drogowa 24h
Holowanie aut osobowych, busów oraz dostawczych.
Transport maszyn do 9 Ton.

Dodaj opinię
Opinie (1)
5
zdjęcie użytkownika
fracz78
miesiąc temu
Pomoc na czas, fachowo i profesjonalnie. Polecam!
Blog
Artykuł
29.11.2021

Te nawyki kierowców niszczą ich samochody. Nie uwierzysz, ale też możesz je mieć

Na stan samochodu wpływa sposób w jaki nim jeździmy. Nie chcąc uszkodzić pojazdu, by nie ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawą usterek, lepiej wystrzegać się kilku nawyków, które mogą skutecznie skrócić szczęśliwe życie naszego auta. Jakie grzechy kierowców doprowadzają do uszkodzenia samochodów i jak im zapobiec? Pytamy eksperta z Yanosik Warsztaty.
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
04.08.2021

Typowe usterki używanych aut. Sprawdź, czy dotyczą Twojego samochodu

Kupując używany samochód możemy trafić na świetną okazję. Skuszeni atrakcyjną ceną i dobrym stanem auta możemy bardzo łatwo dać się omamić sprzedającemu i kupić pojazd z ukrytą usterką. Obecnie w Polsce jest to karane, lecz wielu sprzedawców wciąż próbuje ominąć prawo. Jakie są typowe usterki używanych aut? Sprawdź.