Stacja Diagnostyczna Pojazdów s.c. Śrem: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Mechanicy Przeglądy techniczne Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Stacje kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
3

Stacja Diagnostyczna Pojazdów s.c.

Sikorskiego 45, 63-100 Śrem
Pokaż na mapie
pse0...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Stacja diagnostyczna pojazdów, warsztat samochodowy, serwis klimatyzacji, geometria kół
Opinie (2)
3
zdjęcie użytkownika
miotk
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko i sprawnie załatwiona sprawa. Rzetelni i uczciwi pracownicy, chętnie wykonują swoje zadania. Polecam serdecznie.
zdjęcie użytkownika
zafirka
powyżej 3 miesięcy temu
Nie polecam, trafiłem na bardzo nie miła obsługę. To powinna być wizytówka firmy. A tutaj kultury osobistej brak!!!
Właściciel
Bardzo mi przykro za zaistniałą sytuację. Szkoda że nie wiem kto był taki niemiły.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.