Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Stara Kiszewa: Stacja kontroli pojazdów

Zdjęcie zastępcze
4

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Kościerska 2a, 83-430 Stara Kiszewa
Pokaż na mapie
721736...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (12)
4
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!
Artykuł
10.05.2023

Dodatkowe wyposażenie samochodu – w co warto zainwestować?

Nowy samochód to wielkie wydarzenie! Większość właścicieli przy zakupie auta zaczyna rozważać doposażenie go w dodatkowe akcesoria. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy z nas chce jeździć w jak największym komforcie, prawda? Przyjrzyjmy się więc, na które akcesoria warto wydać pieniądze, a których zakup lepiej odpuścić.
Artykuł
06.12.2021

Jaki olej silnikowy do samochodu z LPG?

Autogaz ma znacznie inne właściwości niż benzyna. Silnik, który pracuje na wysokich temperaturach oraz ciśnieniach roboczych utlenia olej, a to oddziałuje negatywnie na strukturę molekularną. Może to prowadzić do wzrostu oporu zanieczyszczeń oraz osadów w silniku. A zasilanie auta gazem może potęgować to zjawisko, zwłaszcza, gdy instalacja LPG jest słabej jakości albo została źle zestrojona. Czy oznacza to, że należy używać innego oleju silnikowego do aut z LPG?