Spółdzielnia ASPROD Strzyżów:

Zdjęcie zastępcze
5

Spółdzielnia ASPROD

1 Maja 3, 38-100 Strzyżów
Pokaż na mapie
asprod...
Pokaż adres e-mail
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (3)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
26.11.2021

Czy wiesz, że olej w manualnej skrzyni biegów się starzeje?

Oleje przekładniowe pracują w szerokim zakresie temperatur. Ta duża rozpiętość powoduje istotne zmiany ich właściwości, głównie w zakresie lepkości. W przypadku nieumiejętnie dobranego oleju może to wpłynąć negatywnie na pracę przekładni manualnej. Wymiana oleju jest wówczas niezbędna.
Artykuł
11.05.2022

Jaką myjnię samochodową najlepiej wybrać?

Sezon na regularne mycie samochodu wystartował, zwłaszcza że cieplejsze wiosenne dni powodują większą eksploatację naszych aut. Teraz chętniej jeździmy na weekendowe wycieczki za miasto, a także na pierwsze urlopy. Większa eksploatacja pojazdu oznacza konieczność częstszego mycia. W końcu w sezonie wiosenno-letnim na trasach czekają różne pyłki, owady i piach, które w kilka sekund mogą skutecznie ubrudzić samochód. Jaką myjnię najlepiej wybrać dla naszego auta? Podpowiadamy!
Artykuł
07.02.2022

Rzetelny warsztat? Znajdziesz go w sieci!

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno w każdym sektorze motoryzacji. Oberwało się również mechanikom, którzy w pierwszej fali spotkali się z ogromnym zainteresowaniem klientów chcących nadrobić zaległości i wykonać odkładane naprawy, a w następnych borykali się z oskarżeniami o brak rzetelności, pośpiech i doliczanie covidowych opłat do rachunków z warsztatu. Szukanie rzetelnego warsztatu szybko przeniosło się w sferę Internetu i zaczęło zyskiwać popularność. Skąd ten fenomen? Eksperci z Yanosik Warsztaty tłumaczą!