ProfiAuto Serwis GREF Suwałki

3,9

ProfiAuto Serwis GREF

Jałowcowa 6, 16-400 Suwałki
Pokaż na mapie
krzy...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (9)
3,9
zdjęcie użytkownika
Pawel
powyżej 3 miesięcy temu
Przemiła obsługa, super podejście do klienta. Naprawa solidna i profesjonalna. Nie mam uwag.
zdjęcie użytkownika
kipel
powyżej 3 miesięcy temu
Solidne wykonanie, sumiennie i dokładne. Chłopaki ogarną każą sprawę. Z czystym sumieniem bardzo ich polecam.
zdjęcie użytkownika
daaaamnright
powyżej 3 miesięcy temu
Termin oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie. Po 1,5 godzinie skontaktowano się ze mną i okazało się, że z gazem problemów nie ma, a więc sprawdzili przyczynę uszkodzenia i podali wszystkie 3 wady. Całość kosztowała mnie 20 zł. Uprzednio wymieniałam u tych Panów butlę oraz odbierałam auto znajomego (nie ma z nim problemu do tej pory). We wszystkich przypadkach Panowie byli bardzo uprzejmi, a także bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyli upewniając się, że jako kobieta rozumiem. 🙂
zdjęcie użytkownika
matimateusz123
powyżej 3 miesięcy temu
Celna diagnoza, szybka naprawa. Polecam
Zobacz więcej komentarzy4 / 9
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.