VulKing Opony Full Service Świnoujście

Zdjęcie zastępcze
4,9
Wybór użytkowników 2020

VulKing Opony Full Service

Łużycka 5a, 72-600 Świnoujście
Pokaż na mapie
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Nasza firma istnieje od 1946 r. Wulkanizacja i wymiana opon, to główne aspekty naszej działalności, ponadto zajmujemy się sprzedażą opon, felg nowych i używanych, prostujemy felgi aluminiowe, wyważamy koła (wszystkie rozmiary).Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i szybki czas ich wykonania.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (16)
4,9
zdjęcie użytkownika
miecz00
3 miesiące temu
Profesja metodycznie acz skutecznie polecam
zdjęcie użytkownika
ml3954
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
mucha46
powyżej 3 miesięcy temu
super
zdjęcie użytkownika
md86
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 16
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!