Bayern Service Sp. z o.o. Tuchom: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Holowanie, Wulkanizacja, Samochód zastępczy, Serwis motocykli, Odbiór samochodu od klienta

5

Bayern Service Sp. z o.o.

Gdyńska 147, 80-209 Tuchom
Pokaż na mapie
58 743 16...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 15:00
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Bayern Service to dzieło stworzone przez pasjonatów motoryzacji. Nasz zespół tworzą certyfikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z marką BMW i MINI.
W naszym serwisie dbamy o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników marek Premium.
Nasi technicy wszystkie prace serwisowe wykonują w oparciu o fabryczną dokumentację techniczną z wykorzystaniem narzędzi spełniających najwyższe normy producenta.
Stosując zunifikowane wewnętrzne standardy obsługi, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz optymalizację czasu napraw przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Wierzymy przy tym, iż komfort pracy naszego zespołu jest podstawą do uzyskania najwyższej satysfakcji po stronie naszych klientów.
Korzystając z naszych usług zachowują Państwo ciągłość gwarancji fabrycznej pojazdu oraz pełną dokumentację łącznie z wpisami do elektronicznej historii serwisowej, tak jak w przypadku autoryzowanych stacji obsługi.
Na czas naprawy oferujemy pojazd zastępczy MINI Countryman wyposażony w urządzenie Yanosik GT-R, dzięki czemu będą Państwo mogli docenić korzyści płynące z jego stosowania.
W Bayern Service oferujemy możliwość zakupu i montażu wszystkich urządzeń z grupy Yanosik.

Zapraszamy!
Opinie (10)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!
Artykuł
06.12.2021

Jaki olej silnikowy do samochodu z LPG?

Autogaz ma znacznie inne właściwości niż benzyna. Silnik, który pracuje na wysokich temperaturach oraz ciśnieniach roboczych utlenia olej, a to oddziałuje negatywnie na strukturę molekularną. Może to prowadzić do wzrostu oporu zanieczyszczeń oraz osadów w silniku. A zasilanie auta gazem może potęgować to zjawisko, zwłaszcza, gdy instalacja LPG jest słabej jakości albo została źle zestrojona. Czy oznacza to, że należy używać innego oleju silnikowego do aut z LPG?
Artykuł
02.11.2022

Czy duże auto może nie przejść badania technicznego?

Duże samochody rodzinne są bardzo popularne wśród Polaków. Minivany, kombi, vany – wiele osób decyduje się na zakup takiego pojazdu, ze względu na znacznie większą pakowność i przestrzeń w kabinie. Jest jednak pewna rzecz w dużych samochodach, która powoduje, że mogą nie przejść badania technicznego. Co to jest? Sprawdźcie!