Bayern Service Sp. z o.o. Tuchom: Serwis klimatyzacji samochodowej Blacharstwo samochodowe Lakiernik Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Serwis aut hybrydowych i elektrycznych Przeglądy techniczne Wymiana oleju Holowanie Wulkanizacja Serwis motocykli Samochód zastępczy Odbiór samochodu od klienta

5

Bayern Service Sp. z o.o.

Gdyńska 147, 80-209 Tuchom
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
58 7...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 18:00
Umów wizytę
Bayern Service to dzieło stworzone przez pasjonatów motoryzacji. Nasz zespół tworzą certyfikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z marką BMW i MINI.
W naszym serwisie dbamy o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników marek Premium.
Nasi technicy wszystkie prace serwisowe wykonują w oparciu o fabryczną dokumentację techniczną z wykorzystaniem narzędzi spełniających najwyższe normy producenta.
Stosując zunifikowane wewnętrzne standardy obsługi, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz optymalizację czasu napraw przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Wierzymy przy tym, iż komfort pracy naszego zespołu jest podstawą do uzyskania najwyższej satysfakcji po stronie naszych klientów.
Korzystając z naszych usług zachowują Państwo ciągłość gwarancji fabrycznej pojazdu oraz pełną dokumentację łącznie z wpisami do elektronicznej historii serwisowej, tak jak w przypadku autoryzowanych stacji obsługi.
Na czas naprawy oferujemy pojazd zastępczy MINI Countryman wyposażony w urządzenie Yanosik GT-R, dzięki czemu będą Państwo mogli docenić korzyści płynące z jego stosowania.
W Bayern Service oferujemy możliwość zakupu i montażu wszystkich urządzeń z grupy Yanosik.

Zapraszamy!
Opinie (8)
5
zdjęcie użytkownika
leszek10002
4 dni temu
zdjęcie użytkownika
yanosik51575908
2 miesiące temu
BMW serwisuje tylko i wyłącznie u nich. Bayern to brak przykrych niespodzianek, POLECAM !
zdjęcie użytkownika
stefanjacek
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo dobry serwis BMW pełen profesjonalizm
zdjęcie użytkownika
djsadam
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.
10.09.2021

O co chodzi z tym filtrem DPF? Czy ja mam go w swoim aucie?

Słyszysz filtr DPF w aucie i coś tam, gdzieś tam Ci szumi, ale nie do końca wiesz co? Przychodzimy z pomocą! To urządzenie, które pracuje w układzie wydechowym i jest filtrem cząstek stałych. To nadal za mało wiedzy dla Ciebie? To przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz na temat filtra DPF.