Bayern Service Sp. z o.o. Tuchom: , , , , , , , , , , , , , , , ,

5

Bayern Service Sp. z o.o.

Gdyńska 147, 80-209 Tuchom
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
biuro...
Pokaż adres e-mail
58 743 16...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 9:00 - 15:00
Umów wizytę
Bayern Service to dzieło stworzone przez pasjonatów motoryzacji. Nasz zespół tworzą certyfikowani fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z marką BMW i MINI.
W naszym serwisie dbamy o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników marek Premium.
Nasi technicy wszystkie prace serwisowe wykonują w oparciu o fabryczną dokumentację techniczną z wykorzystaniem narzędzi spełniających najwyższe normy producenta.
Stosując zunifikowane wewnętrzne standardy obsługi, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz optymalizację czasu napraw przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Wierzymy przy tym, iż komfort pracy naszego zespołu jest podstawą do uzyskania najwyższej satysfakcji po stronie naszych klientów.
Korzystając z naszych usług zachowują Państwo ciągłość gwarancji fabrycznej pojazdu oraz pełną dokumentację łącznie z wpisami do elektronicznej historii serwisowej, tak jak w przypadku autoryzowanych stacji obsługi.
Na czas naprawy oferujemy pojazd zastępczy MINI Countryman wyposażony w urządzenie Yanosik GT-R, dzięki czemu będą Państwo mogli docenić korzyści płynące z jego stosowania.
W Bayern Service oferujemy możliwość zakupu i montażu wszystkich urządzeń z grupy Yanosik.

Zapraszamy!
Opinie (9)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik