ProfiAuto Serwis PHU REC Robert Cywiński Tychy: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Diagnostyka samochodowa Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Wulkanizacja Samochód zastępczy

4,6
Wybór użytkowników 2021

ProfiAuto Serwis PHU REC Robert Cywiński

Tadeusza Kościuszki 14, 43-100 Tychy
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
504 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Nasz warsztat zajmuje się obsługą większości marek samochodów.

Wiedza którą posiadają nasi pracownicy, poparta wieloma szkoleniami i weryfikowana przez codzienne rozwiązywanie problemów. Dodatkowo nasz zespół mechaników znajduje się w ścisłej czołówce zajmując wysokie miejsca w ogólnopolskich konkursach.

Specjalizujemy się w naprawach bierzących samochodów, naprawach automatycznych i manualnych skrzyń biegów, naprawach głównych jednostek napędowych, kompleksowej obsłudze i naprawie układów klimatyzacji samochodowej, łącznie z naprawą kompresorów klimatyzacji, naprawą rozruszników i alternatorów oraz rozwiązujemy problemy związane z instalacją elektryczna w samochodach.
Opinie (18)
4,6
zdjęcie użytkownika
tymus
2 dni temu
Naprawa auta profesjonalna i sumienna. Mechanicy znają się na rzeczy. Nie mam zastrzeżeń.
zdjęcie użytkownika
Mixtix
miesiąc temu
Szybko rozwiązany problem. Fachowo i w pełni profesjonalnie. Ceny dobre.
zdjęcie użytkownika
zetoch
2 miesiące temu
Bardzo sprawnie wykryta usterka, dokładnie omówiona i solidnie naprawiona. Polecam.
zdjęcie użytkownika
muzel45
powyżej 3 miesięcy temu
Rzetelna i fachowa pomoc. Profesjonalna robota i miła obsługa. Polecam w 100%.
Zobacz więcej komentarzy4 / 18
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.