ARKA BUS Warszawa: Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju

Zdjęcie zastępcze
4,5

ARKA BUS

Kobiałka 2, 03-044 Warszawa
Pokaż na mapie
arkabus...
Pokaż adres e-mail
+48 693 463 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Arka Bus oferuje naprawy pogwarancyjne i obsługa samochodów Iveco oraz Fiat Ducato.  Serwis posiada dużą ofertę części oryginalnych i zamienników wysokiej jakości oraz fachową obsługę serwisową, sprzedaż części.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (13)
4,5
zdjęcie użytkownika
vasia007
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
morko64
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
salceson25
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
wasilis
powyżej 3 miesięcy temu
Przede wszystkim naprawa zrobiona sprawnie i solidnie. Cena zawsze idzie z parą z jakością. Wszystko w porządku.
Zobacz więcej komentarzy4 / 13
Blog
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?
Artykuł
24.11.2021

Czujniki parkowania w aucie – czy to ma sens?

Coraz częściej w nowoczesnych autach spotykacie czujniki parkowania. Mają one wspierać kierowców w bezpiecznym i optymalnym parkowaniu. Nie są jednak niezawodne, dlatego nie powinniśmy im ufać w 100%. Jak działają czujniki parkowania? Czy warto je zamontować w swoim aucie? Sprawdźcie!
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.