BOMA-CAR PUH Warszawa: , , , , , , , ,

4,9

BOMA-CAR PUH

Jana Jeziorańskiego 1, 01-521 Warszawa
Pokaż na mapie
boma...
Pokaż adres strony
bomacar...
Pokaż adres e-mail
+48 22 839 15...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Nasza firma została założona w 1982 roku. Posiada 7 stanowisk do napraw mechanicznych i blacharskich oraz przygotowalnię i nowoczesną kabinę lakierniczą. Naszą dewizą jest najwyższa jakość przy konkurencyjnych cenach. Należymy do Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych i sieci warsztatów samochodowych O.K. SERWIS, co daje Klientom gwarancję na wykonane usługi w naszym zakładzie oraz na montowane części.
Opinie (15)
4,9
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
11.02.2022

Jaki akumulator będzie najlepszy na krótkie trasy?

Duża część kierowców podróżuje swoim samochodem na krótkich dystansach. Problemem wówczas jest nieproporcjonalnie duże obciążenie akumulatora, z powodu rozruchu silnika i zasilania odbiorników elektrycznych. Na krótkich trasach alternator musi sprostać wyzwaniu pełnego doładowania akumulatora w małym czasie. Starsze akumulatory rozruchowe nie podołają temu zadaniu w długotrwałej eksploatacji na krótkich trasach. Jaki sprzęt wybrać, jeśli jeździmy głównie krótkimi trasami?
Artykuł
01.10.2021

Jesienią bez świateł w samochodzie ani rusz. Sprawdź ich stan, aby uniknąć przykrych niespodzianek

Coraz szybciej zapadający zmrok i trudne warunki atmosferyczne na drogach jesienią nie ułatwiają jazdy kierowcom. W takich sytuacjach bez świateł w samochodzie ani rusz. I nie chodzi tu wyłącznie o wymianę żarówek w aucie, ale o dokładne sprawdzenie ich stanu. Co powinieneś zrobić, aby mieć pewność, że działają prawidłowo, zanim jesień na dobre się rozpocznie?
Artykuł
25.10.2021

Paliwo drożeje, kierowcy mają łzy w oczach. A my podpowiadamy, jak możecie je zaoszczędzić

Koszty utrzymania samochodu wciąż rosną, a benzyna drożeje. Kierowcom nie w smak zmiany, które zachodzą w sektorze motoryzacyjnym. Zwłaszcza, że to nie koniec podwyżek, które ich czekają. Do końca tego roku za litr benzyny bezołowiowej 98 mamy zapłacić nawet 7 zł za litr! Jak umiejętnie oszczędzać paliwo i nie tracić na jakości jazdy?