LAND World serwis 4x4 LandRover Jaguar Warszawa: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Chiptuning silnika, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych

Zdjęcie zastępcze
3,5

LAND World serwis 4x4 LandRover Jaguar

Panoramy 46, 04-793 Warszawa
Pokaż na mapie
land...
Pokaż adres strony
biuro...
Pokaż adres e-mail
+48 600 909 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Jesteśmy przedstawicielem największej na świecie firmy zajmującej się tuningiem samochodów. Jest to brytyjska firma Quantum Tuning z siedzibą w Londynie. Firma ta zajmuje się optymalizacją oprogramowania w samochodach wszelkiego typu. Quantum posiada ponad 800 serwisów instalacyjnych na całym świecie i wykonuje ponad 2500 tuningów miesięcznie.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (11)
3,5
zdjęcie użytkownika
miszkinik2000
powyżej 3 miesięcy temu
Długi czas oczekiwania na naprawę. Mechanicy bardzo dobrze znają się w temacie i profesjonalnie potrafią naprawić każdą rzecz. Gdyby nie czas to byłaby najwyższa nota.
zdjęcie użytkownika
justynki
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
klarten37
powyżej 3 miesięcy temu
Konkretna i rzeczowa naprawa. Mechanicy z wiedzą i zaangażowaniem do swojej pracy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony szybkością i doskonałością z jaką są wykonywane usługi.
zdjęcie użytkownika
Hiero
powyżej 3 miesięcy temu
Długi czas oczekiwania, nie zawsze można się dodzwonić. Ceny bardzo wygórowane, a naprawy na średnim poziomie. Czasami wymagają poprawek.
Zobacz więcej komentarzy4 / 11