MECHANIKA POJAZDOWA - SYLWESTER RUSA Warszawa: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Holowanie

Zdjęcie zastępcze
5

MECHANIKA POJAZDOWA - SYLWESTER RUSA

Parowcowa 10, 02-445 Warszawa
Pokaż na mapie
mech...
Pokaż adres strony
biuro...
Pokaż adres e-mail
502 042 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 07:00 - 17:00
Umów wizytę
Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju naprawach mechanicznych obejmujących pełen zakres elektroniki, mechaniki i diagnostyki samochodowej i naprawach powypadkowych. Świadczymy także usługi holowania pojazdów na terenie całej Europy do ładowności 3,5 T. Dla naszych klientów dostępne są także samochody zastępcze. Istnieje także możliwość niezależnego od sytuacji wypożyczenia samochodu. Prowadzimy również sprzedaż części nowych i używanych do większości samochodów.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (10)
5
zdjęcie użytkownika
kanterpl102
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
nikronon29
powyżej 3 miesięcy temu
Chłopaki naprawdę bardzo ogarnięci , wykonali kawał niezłej roboty. Jestem bardzo wdzięczny za włożony wysiłek w pracę przy moim aucie. Po prostu rewelka.
zdjęcie użytkownika
halogen1001
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
muchel
powyżej 3 miesięcy temu
Świetny warsztat, naprawy bardzo solidne i na wysokim poziomie. Nigdy nic nie musiałem poprawiać a korzystałem już kilka razy z tego warsztatu. Uważam że jest to miejsce godne zaufania. Polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 10