Autotest Polska Stacja kontroli pojazdów Wejherowo: Serwis klimatyzacji samochodowej Przeglądy techniczne Stacje kontroli pojazdów

4,8

Autotest Polska Stacja kontroli pojazdów

Transportowa 1, 84-200 Wejherowo
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
mich...
Pokaż adres e-mail
5857...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 7:00 - 19:00
Umów wizytę
Stacja Kontroli Pojazdów w Wejherowie należy do sieci Stacji Spółki AUTOTEST POLSKA. Począwszy od swoich początków w 2001 r., firma sukcesywnie zdobywa zaufanie Klientów.

Doświadczenie w dziedzinie diagnostyki wypływa z faktu przeprowadzenia badań technicznych tysięcy aut i motocykli.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Wejherowo pracuje jeden z najlepiej wykwalifikowanych zespołów diagnostów. Pracownikom Stacji przyświeca priorytetowy cel firmy: troska o bezpieczeństwo podróżujących w badanym aucie.

Profesjonalizm obsługi Stacji potwierdzają posiadane uprawnienia, wiedza i doświadczenie. Ponadto nasi specjaliści są gotowi służyć Ci, w razie potrzeby, radą i pomocą.
Badania techniczne Twego pojazdu przebiegną efektywnie i sprawnie.
Opinie (6)
4,8
zdjęcie użytkownika
grzelabecki
21 dni temu
zdjęcie użytkownika
adamg31
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
jkahs
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
rychły
powyżej 3 miesięcy temu
Super obsługa stacji, nie szukają nic na siłę, rzetelnie i uczciwie sprawdzają w aucie co trzeba. Polecam
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.