AUTOPERFECT Wisznia Mała Strzeszów

Zdjęcie zastępcze
4

AUTOPERFECT

Ozorowicka 28, 55-114 Wisznia Mała Strzeszów
Pokaż na mapie
face...
Pokaż adres strony
kontakt...
Pokaż adres e-mail
+48 513 367 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (4)
4
zdjęcie użytkownika
cymers729
powyżej 3 miesięcy temu
Naprawiam tutaj auto już nie pierwszy raz. Jestem zadowolony. Usterki usunięte bardzo fachowo i sumiennie. Przykładają się do pracy jak mało kto. Osobiście gorąco polecam.
zdjęcie użytkownika
stryczek30
powyżej 3 miesięcy temu
Solidna naprawa, mechanik z pasją i wiedzą. Z każdą usterką tylko tutaj. Mam pewność ze auto zrobione jest jak trzeba, bez żadnych ukrytych wad.
zdjęcie użytkownika
Andy43
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo nie słowny, nie zbyt miły i nie potrafiący naprawić usterki w aucie. Ceny bardzo wysokie. Nie polecam.
zdjęcie użytkownika
Adrian
powyżej 3 miesięcy temu
Innym nie ufam.
Blog
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?
Artykuł
06.10.2021

Chcesz otworzyć własny warsztat samochodowy? Dowiedz się, jak to zrobić!

Marzenie o własnym warsztacie samochodowym spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz od czego zacząć? Jakie narzędzia kupić i z jakimi formalnościami przyjdzie Ci się zmierzyć? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, zanim otworzysz swój własny biznes!
Artykuł
03.09.2021

Czy warsztat ma prawo do zatrzymania auta, gdy nie zapłacisz za usługę?

Oddając samochód do naprawy w warsztacie zawieramy z nim umowę o dzieło. W takiej sytuacji warsztat zobowiązuje się do naprawienia pojazdu, a klient do zapłaty wynagrodzenia. Co ważne – dla specjalistów nie ma znaczenia, czy te środki pochodzą z kieszeni klienta, czy też t ubezpieczenia. Jednak, czy w momencie, w którym nie zapłacimy za usługę, warsztat może zatrzymać nasze auto? Eksperci z Yanosik Warsztaty wyjaśniają.