AGRO-MOTO-TRAK SERWIS CENTRUM Witnica

Zdjęcie zastępcze
4

AGRO-MOTO-TRAK SERWIS CENTRUM

Kamień Mały 60/A, 66-460 Witnica
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
agro...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (4)
4
zdjęcie użytkownika
stybor
powyżej 3 miesięcy temu
Wysoka kultura osobista, rzeczowa i solidna naprawa. Nie mam zastrzeżeń. Wrócę na pewno.
zdjęcie użytkownika
namysł
powyżej 3 miesięcy temu
Jedyny warsztat który podjął się naprawy auta bez żadnych obaw. Skutecznie i z największą precyzją doprowadzili do idealnego stanu mój samochód.
zdjęcie użytkownika
Kris
powyżej 3 miesięcy temu
Chyba najlepszy warsztat w okolicy! Nie ma dla chłopaków rzeczy nie do zrobienia, objeździłem cały Gorzów i nic a w Kamieniu chłopaki zrobili od ręki. Polecam
zdjęcie użytkownika
bergos8332
powyżej 3 miesięcy temu
Szkoda czasu i nerwów. Maja bardzo drogie usługi i nie zbyt zależy im na klientach. Nie polecam.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!