Warsztat samochodowy Wrocław

Zdjęcie zastępcze
3

Warsztat samochodowy

Bystrzycka 26, 54-215 Wrocław
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (6)
3
zdjęcie użytkownika
zuchor
powyżej 3 miesięcy temu
Mechanik szybko i sprawnie zlokalizował usterkę, naprawił co trzeba bardzo fachowo i profesjonalnie. Serdecznie polecam.
zdjęcie użytkownika
piotr252525
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
prackoba
powyżej 3 miesięcy temu
Radzę unikać. Serwis niesłowny, nieterminowy - 3 miesiące czekałem aż naprawia moj samochod
zdjęcie użytkownika
grzebal
powyżej 3 miesięcy temu
Nie polecam, umówiłem się na konkretną godzinę przyjazdu i dzień naprawy, zadzwoniłem we wtorek termin został wyznaczony na piątek rano godz. 9:00, przyjechałem tak jak było umówione, czekałem 20 min, aż się ktoś zjawi po czym zostałem poinformowany, że dzisiaj tego nie zrobią bo mają inne auto
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.