MNM AUTO Września

5

MNM AUTO

Kołobrzeska 21, 62-300 Września
Pokaż na mapie
+48 516 195 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
mnmauto...
Pokaż adres e-mail
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (4)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
22.08.2022

Te usterki mogą spowodować pożar auta!

Lato sprzyja rozprzestrzenianiu się pożarów. W tym czasie wszyscy powinniśmy być świadomi tego, że również samochody mogą stanowić zagrożenie pożarowe. W ubiegłych latach dochodziło na do około 8 tysięcy pożarów samochodów osobowych rocznie, jak informują dane Państwowej Straży Pożarnej. Do niektórych pożarów dochodzi z powodu kolizji, do innych przez usterki techniczne. Które z nich mogą spowodować tragedię? Sprawdźcie!
Artykuł
02.02.2022

Olej napędowy nie lubi niskich temperatur

Okres zimowy nie jest łatwy dla silników wysokoprężnych. Olej napędowy nie lubi mroźnych temperatur. Dlaczego? Gdyż w jego składzie znajdują się węglowodory parafinowe, czyli powszechnie znana parafina, która pod wpływem niskiej temperatury zmienia swój stan z płynnego na częściowo stały. A to powoduje, że przewody paliwowe się zapychają, a silnik przestaje pracować z powodu braku paliwa.
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.